preskoči na sadržaj
Osnovna škola Antuna Augustinčića Zaprešić
OnLine tečajevi Kontakti google Carnet učilica facebook
Obavijesti
RASPORED INFORMACIJA

INDIVIDUALNE INFORMACIJE – A SMJENA

IME I PREZIME

RAZRED

DAN I SAT

BROJ UČIONICE

 

ZVJEZDANA KIŠ HERCEG

1.A

ČETVRTAK 17.00

28

 

INES KALEB

1.C

ČETVRTAK 17.00

24

 

ŽELJKA BOŽIĆ

 

 

 

 

IRENA KRAUTHACKER PAVLIĆ

2.E

UTORAK 16.45

22

 

SANDRA HANŽEK

3.A

PONEDJELJAK 17.00

21

 

BRANKA SUPINA

3.C

PONEDJELJAK 17.45

7

 

DARINKA HORVAT

4.B

UTORAK 18.00

25

 

SANJA MARIČIĆ

4.C

UTORAK 18.00

5

UJUTRO 9.00-9.40

GORDANA LEPEJ

4.D

UTORAK 18.00

6

 

DRAGANA GROZDANIĆ

5.A

ČETVRTAK 18.30

2

 

MAJA KELČEC

5.B

PONEDJELJAK 18.30

KABINET POV.

 

JURICA RADIKOVIĆ

5.C

UTORAK 17.40-18.25

25

 

NATAŠA MILAKARA

5.D

SRIJEDA 18.30-19.15

13

 

VLADIMIRA GRGAS

5.E

PETAK 17.40

 

 

MIRJANA OŽBOLT BLAŽEVIĆ

7.A

SRIJEDA 19.15

1

 

VIŠNJA POROPAT VUJNOVAC

7.B

UTORAK 17.35-18.20

13

UTORAK 12.20-13.05, UJUTRO

NATAŠA MAŽAR

7.C

SRIJEDA 18.30 – 19.15

2

SRIJEDA 12.30 - zbornica

VIŠNJA GRADAŠĆEVIĆ

7.D

SRIJEDA 18.30

18

SRIJEDA 19.15

 

INDIVIDUALNE INFORMACIJE – B SMJENA

IME I PREZIME

RAZRED

DAN I SAT

BROJ UČIONICE

 

DUBRAVKA HLUPIĆ

1.B

UTORAK 17.00

24

 

VALENTINA RADMAN

1.E

UTORAK 17.00

23

 

BISERKA PIŠKOR

2.C

PONEDJELJAK 16.45

25

 

SILVA ŠINKO

2.D

ČETVRTAK 18.00

21

 

KATICA MAJNARIĆ (BORAVAK)

2.B

SRIJEDA 18.00

26

 

DRAGANA KIŠ

2.A

 

 

 

IRENA RENDULIĆ

3.B

UTORAK 18.00

6

 

VIŠNJA VID

3.D

UTORAK 17.00

7

POSLIJEPODNE

SNJEŽANA BREZAN

3.E

UTORAK 17.00

22

 

ALEKSANDRA CIRKVENI

4.A

UTORAK 16.50

 

POSLIJEPODNE

MARTINA KOLARIĆ

4.E

SRIJEDA 16.50

5

POSLIJEPODNE

MARTINA ZBUKVIĆ MARTINKO

6.A

ČETVRTAK 9.45-10.30

SRIJEDA     18.30 – 19.45

KABINET

13

UJUTRO

POSLIJEPODNE

IVANA MALUS TOMORAD

6.B

UTORAK 17.45

UTORAK 10.45 – 11.30

KABINET

POV.

POSLIJEPODNE

UJUTRO

TOMISLAV MALKOČ

6.c

ČETVRTAK 19.15

PETAK 18.35

KABINET TZK

UJUTRO

POSLIJEPODNE

VANDA MOTUŠIĆ

6.D

ČETVRTAK 19.15

11

POSLIJEPODNE

EVA DELAČ

8.A

PONEDJELJAK 10.40

ČETVRTAK 17.40

KABINET MAT.

 

NATAŠA KUDEK

8.B

SRIJEDA 10.45

ČETVRTAK 18.30

ZBORNICA

 

 

MARIJA MATOŠEVIĆ

8.C

PETAK 18.30

1

UJUTRO

BOŽIDAR VID

8.D

UTORAK 18.45

 

POSLIJEPODNE

SANDRA CRNČEVIĆ

8.E

SRIJEDA 9.50 – 10.35

ČETVRTAK 17.35

KABINET

1

 

MAJA STANIŠIĆ

PRO

 

 

 




preskoči na navigaciju